GSM: +420 602 249 336
E-mail: zeli@volny.cz
Skype: zelizeli2959

ARES - Obchodní firma

MD/D SERVIS Jiří Zelinka
vedení účetnictví, účetní poradenství, poradenství v oblasti účetního a kancelářského software a v oblasti hardwareTOPlistMD/D SERVIS Jiří Zelinka - ekonomické poradenství ,podnikatelský záměr, finanční plán


Vyhledávací centrála

Aktuální čas:

00:00:00Kalendář na aktuální měsíc:
Užitečné odkazy

Sbírka zákonů České republiky (Ministerstvo vnitra ČR)

Na těchto stránkách Ministerstvo vnitra zveřejňuje stejnopis Sbírky zákonů a Sbírky mezinárodních smluv v souladu s § 12 zákona 309/1999 Sb., o Sbírce zákonů a o Sbírce mezinárodních smluv. Aktuálně jsou zveřejňovány všechny nově vydávané částky Sbírky. Průběžně jsou zpracovávány a zveřejňovány všechny částky Sbírky vydané v předchozích letech. Tímto způsobem dochází k postupnému naplňování uvedeného zákona


Bussines.center.cz

Kompletní informační servis pro podnikatele, bezplatný přístup.


Účetní kavárna

Účetní kavárna je specializovaný informační portál pro účetní, daňové poradce, auditory, ekonomy - zkrátka pro všechny, kteří přicházejí do styku s účetní a daňovou problematikou. Co vám může nabídnout a co můžete do budoucna očekávat na portálu Účetní svět, se dozvíte v tomto článku.


Podnikáme.cz

Poradenský server pro malé a střední podnikatele. Součástí tohoto webu je databáze přepisů Sbírky zákonů ČR a Sbírky mezinárodních smluv ČR. Zdrojem pro přepis těchto zákonů je oficiální stejnopis Sbírky zákonů ČR a Sbírky mezinárodních smluv ČR, který uveřejňuje Ministerstvo vnitra ČR na svých oficiálních stránkách ve formátu PDF. Tento stejnopis je převeden do HTML. Text zákonů a mezinárodních smluv nepodléhá autorskému zákonu, neboť text zákona nebo mezinárodní smlouvy není autorským dílem. Texty především dlouhých příloh se složitými tabulkami někdy nejsou na tomto webu zveřejněny. Vzhledem k tomu že převod z formátu PDF není dokonalý, autoři neručí za správnost uveřejněného textu.
Dále je zde informační a poradenské centrum, odkaz na Informační zpravodaj Ministerstva financí ČR, odkazy na kurzovní lístky některých bank a různé další typy a informace.


Daně, účetnictví, právo, práce a mzdy pro profesionály

Portál daně a účetnictví aktuálně pravidelně přináší zpravodajství, odborné články, odpovědi na časté dotazy a další praktické informace nejen z oblasti daní a účetnictví. Pokud chcete tyto informace dostávat každý týden ZDARMA do své e-mailové schránky, objednejte si e-mail noviny pro daně a účetnictví.


Nakladatelství Sagit (edice ÚZ)

Aktuální informace o edici UZ ostravského nakladatelství SAGIT.


Sagit Info Net

Úvodní stránka nakladatelství SAGIT. Komplexní přehled o jednotlivých produktech nakladatelství, vyhledávání podle jednotlivých témat.


Česká národní banka

Web České národní banky s odkazy na aktuální kurzy měn a na jejich historii, informace o bankovním dohledu, informace o bankovním sektoru s přehledem o udělených a odebraných bankovních licencích atd.


ASPEKT HM s.r.o.

Vzhledem k tomu, že platná legislativa umožňuje podávat jak daňová přiznání, tak přehledy pro sociální zprávu, zdravotní pojišťovnu, účetní závěrky a jiné vytištěné výkazy vytvořené z počítačových formulářů, rozhodla se společnost ASPEKT HM s.r.o. umožnit široké veřejnosti využití počítačových formulářů, které se společnosti již po léta osvědčují při práci pro své klienty. Podávání přiznání na počítačových formulářích firma považuje za první krok k tomu, aby daňové přiznání mohlo býti podáváno výhradně elektronickou cestou tak, jak je běžné v některých zemích Evropské unie či v zámoří.


Obchodní rejstřík

Živnostenský rejstřík

ARES - Ekonomické subjekty

Neziskové organizace

SEVT

Ministerstvo financí ČR

Ministerstvo financií SR